Müügitingimused

Veebipoe tammistemesila.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Marek Sein FIE (registrikood 14199531),
Asukohaga Veskikaare 18, Tammiste küla, Tori vald, Pärnumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo.
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Veebipoel on õigus muuta toodete hindasid, muudatused hakkavad kehtima avaldamise hetkest. Juba teostatud tellimuste hindasid ei muudeta.

Tellimuse vormistamine.
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
Leping jõustub ja tellimuse täitmisega alustatakse alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Kliendi soovil võib sellisel juhul kaup asendada mõne muu tootega.

Kohaletoimetamine.
Kaupu saadetakse Eesti piires.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-7 tööpäeva jooksul alates
müügilepingu jõustumist.

Taganemisõigus.
Kui kaup on juba postitatud, siis ei ole võimalik tellimust tühistada. Sellisel juhul võib tellija kasutada tagastamisõigust.
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaup olla avatud, kasutatud, toote pakend peab olema rikkumata ning kahjustusteta (hinnangu annab Veebipood).
Kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta tellitule, kannab tagastamiskulu Veebipood.
Välise pakendi ilmsete vigastuste korral võtta enne pakendi avamist koheselt Veebipoega ühendust ning fikseerida kahjustus (foto). Veebipoe nõusolekul võib seejärel valise pakendi avada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus koos tellimuse numbriga ning saata see e-posti aadressile (tammistemesila@gmail.com) hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamise õigus.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 7 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine.
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Vaidluste lahendamine.
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile tammistemesila@gmail.com või
helistada telefonil: 56503157.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.